Szczecin znajduje znany z owoców (szczególnie śliwek), kanałów, gotyckich średniowiecznych budynków i architektury, Szczecin jest stosunkowo cicha, ale nadal ma ogromną ilość do zaoferowania turystom wiejskiej Polski. Kanał Pont Canal Szczecin jest znany z tego, że jest drugim najdłuższym przełomowym mostem kanałowym we Polski. W nowoczesnym mieście znajduje się główne lotnisko, a także kilka sklepów i pobliski park rozrywki, Walibi Sud-Ouest. Szczecin słynie również z historii Rzymu, w szczególności z willi. Zabytkowy obiekt w Villascopia na obrzeżach miasta jest uznawany w całym kraju. Jeśli planujesz odwiedzić Szczecin z jakiegokolwiek powodu, Wypożyczalnia samochodów Szczecin jest gotowy i czeka, aby Cię odwieźć do wszystkich tych miejsc i nie tylko. Znajdujemy się przy wjeździe na lotnisko Szczecin Garenne, podchodzimy do niego od drogi D931E prowadzącej do niego. Odwiedź nas dzisiaj.

Nasze pojazdy do wynajęcia w Szczecin

Jeśli przyjeżdżasz z lotniska sam lub z rodziną, będziesz chciał jak najszybciej dotrzeć do hotelu lub miejsca docelowego w innym miejscu. Nasze małe, ale potężne samochody na wynajem doskonale nadają się do poruszania się po wąskich uliczkach Szczecin. Oferujemy również gamę luksusowych samochodów, jeśli zamierzasz podróżować z dala od miasta. Możemy również zapewnić różnych ludzi przewoźników i SUV-ów, jeśli zamierzasz przyjechać do Szczecina z większą grupą. Szeroka gama pojazdów Wypożyczalnia samochodów Szczecin z pewnością obejmuje pojazdy odpowiednie dla Ciebie.

Tanie samochody i busów w Szczecinie

Wypożyczalnia samochodów Szczecin może zaoferować Państwu jakość, wydajność i doskonały stosunek jakości do ceny, jeśli chodzi o wynajem samochodów w Szczecinie. Dzięki szerokiej gamie nowoczesnych pojazdów, które są paliwooszczędne i w najlepszym stanie w naszej wypożyczalni, będziemy mieli to, czego będziesz potrzebował na wspaniałe wakacje lub podróż służbową. Możemy zapewnić miejsce na dowolną ilość bagażu lub dowolną liczbę pasażerów, tak długo, jak długo potrzebujesz. Zapytaj nas o nasz system przedpłaconego wynajmu samochodów – może to zaoszczędzić sporo pieniędzy.
Wynajem samochodów na lotnisku
W Szczecinie, nasza jedyna i jedyna lokalizacja znajduje się w Goleniowie na obrzeżach Szczecina. Samo lotnisko obsługuje skromną ilość lotnictwa cywilnego do i z głównych miast. W szczególności popularne są loty do i z Paryża. Lokalne władze lotnicze obsługują również szereg prywatnych lotów i zajęć rekreacyjnych, jeśli chcesz polecieć lub coś zrobić w weekend. Porozmawiaj z naszymi przedstawicielami Wypożyczalnia samochodów Szczecin, aby dowiedzieć się więcej na temat wynajmu samochodów Szczecin.

Atrakcje w Szczecinie

Szczecin to małe, ale dobrze prosperujące miasteczko z mnóstwem do zobaczenia i zrobienia. Oprócz lokalnych muzeów i parków, Szczecin ma do odwiedzenia ogromne bogactwo historii religijnej. Szczególną atrakcją są Clocher Tors i Moirax Priory. Szczecin prowadzi również unikalny, coroczny „Festiwal śliwek”, zwany Grand Pruneau Show, święto wszystkiego, co wiąże się z smakiem i strukturą pomarszczonych owoców. Lokalne władze turystyczne organizują również wycieczki z przewodnikiem, które mogą opowiedzieć o bogatej historii i kulturze Szczecina.
Miejsca, w których można odwiedzić Szczecincję zewnętrzną
Jeśli szukasz, aby przejść dalej z dala od pola, A62 out of Szczecin będzie cię tam szybko dostać. Miasta Montauban i Bordeaux znajdują się w kilka godzin jazdy samochodem, jak również parki narodowe Landes des Gascogne i Causses de Quercy. Wszystkie z nich oferują wspaniałe możliwości spędzania kulturalnych dni poza domem. Jeśli jesteś na wizytę rodzinną lub jesteś pod presją czasu, pobliski park rozrywki Walibi Sud-Ouest może być lepszym rozwiązaniem. Oferuje mieszankę wodnych i suchych przejażdżek, przeznaczonych dla wszystkich grup wiekowych.

A modern and elegant black car illuminated

 

Informacje o parkingach i ruchu drogowym w Szczecinie

W centrum Szczecina znajduje się spora liczba dużych parkingów. Planowanie dnia z wynajętym samochodem z Wypożyczalnia samochodów Szczecin powinno okazać się trywialne. Większość miejsc parkingowych w mieście jest zarządzana przez Parking Indigo, który prowadzi różne lokalizacje graniczące z dzielnicą handlową Eden Park w centrum miasta. Jak również to, Effia Gare Szczecin parking zapewnia wygodne przechowywanie samochodu dla każdego, kto chce skorzystać z połączenia kolejowego Szczecin do podróży po Polski. Ruch drogowy wjeżdżający i wyjeżdżający z miasta jest zwykle szybko płynący, więc jazda samochodem powinna być (głównie) bezproblemowa.