Usługi dedykowane wypożyczalni samochodów. Wyłączne usługi dedykowane dla Państwa. Oprócz zalet wynajmu samochodów na krótki i długi okres, wypożyczalnia samochodów Platinum Rent w Poznaniu łączy doświadczenie wysoko wyspecjalizowanych specjalistów, niezależnie od marek, które oferują ukierunkowane doradztwo i wsparcie w wyborze samochodu i najkorzystniejszych warunków umowy.
Wypożyczalnia samochodów Platinum Rent w Poznaniu proponuje się jako jedyny i kompletny konsultant oferujący krótko- i długoterminowe usługi wynajmu nowych i używanych pojazdów użytkowych oraz samochodów do użytku prywatnego, biznesowego lub komercyjnego. W naszej ofercie znajduje się równie auto zastępcze z OC sprawcy Poznań
Tutaj, podsumowując, oferujemy Państwu usługi oferowane przez wypożyczalnia samochodów Platinum Rent w Poznaniu.

Długoterminowy wynajem nowych  samochodów

 

Z wypożyczalnią samochodów Platinum Rent w Poznaniu nie musisz się o nic martwić. Wybierz nowy samochód, dostosuj go do własnych upodobań i kup go dla siebie!
Naszym zadaniem jest pomóc Ci znaleźć samochód dostosowany do Twoich potrzeb i zapewnić Ci wszystkie usługi, których potrzebujesz, abyś myślał tylko o prowadzeniu i cieszeniu się swoim samochodem, bez żadnych problemów.
Długoterminowy wynajem nowo zarejestrowanych pojazdów – ZEROO
ZERO jest długoterminowym wynajmem aut gotowych do dostawy o żywotności poniżej 12 miesięcy i przejechanych maksymalnie 20.000 km.
Usługa skierowana do firm i osób prywatnych, która pogodzi potrzebę doskonałego samochodu w szybkiej dostawie z najniższym kosztem wynajmu.
Długoterminowy wynajem używanych pojazdów – RELOAD
Powstaje z chęci usatysfakcjonowania użytkowników, którzy zwykle kupują używane pojazdy. Dzięki długoterminowym wynajmom Reload Reload oszczędzasz pieniądze, ale zostawiamy nam wszystkie potencjalne ryzyko związane z samym używanym produktem.
Usługę tę preferują również ci, którzy potrzebują mobilności pośredniej pomiędzy krótko- i długookresową, między 12 a 24 miesiącami lub którzy nie chcą się angażować przez długi czas.
Wynajem krótkoterminowy samochodów osobowych

Usługi dedykowane wypożyczalni samochodów

To wyjątkowa okazja, kaprys czy prawdziwa potrzeba?
Oferujemy unikalne marki i modele w branży: Audi, Bmw, Chrysler, Mercedes, Mini, Range Rover.
Potężny Suv z czterema kołami napędowymi i oponami zimowymi na tydzień narciarski? Komfortowa i przestronna stacja Stacja Wagon z odtwarzaczem DVD na długą podróż z dziećmi? 7-miejscowy Monovolume na wycieczkę z przyjaciółmi?
Krótkoterminowy wynajem pojazdów użytkowych
Przeprowadzka lub wakacje z wieloma przyjaciółmi nie stanowi żadnego problemu. Mamy nośnik wymiarów i cech, których szukasz. Od van (Fiat Punto) do compact (Fiat Doblò), combos (Opel Vivaro) do furgonetek (Citroen Jumper i Fiat Ducato) oraz minibusów dla 9 osób z licencją typu B.
Są to jedne z najczęściej pojawiających się pytań:

  • To nie sama wypożyczalnia jest wygodna czy niewygodna, ale to właśnie porównanie z jakim typem kierownika samochodu szukasz takiego samochodu decyduje o jego wygodzie czy nie.
  • Ile wartości daje Pani/Pan zaoszczędzonego czasu na szukaniu nowego pojazdu, zarządzaniu procedurami administracyjnymi, traktowaniu umowy ubezpieczenia, obsłudze zwrotu kosztów, dostarczaniu samochodu mechanikowi, autokarowi lub dealerowi opon, ocenie wygody wyceny, poszukiwaniu innego lub zajmowaniu się odsprzedażą używanego pojazdu?
  • Ile wartości daje Pani/Pan pewności co do kosztu samochodu niezależnie od nieprzewidzianych zdarzeń, takich jak uszkodzenie karoserii, wymiana pióra wycieraczek lub żarówek LED, wymiana tarcz i klocków hamulcowych, doładowanie klimatyzatora lub złamanie skrzyni biegów?

Chcesz uzyskać więcej informacji?
Wejdź do sekcji poniżej, aby poznać szczegółowo wszystkie zalety wynajmu długoterminowego:

  • Długoterminowy wynajem dla firm
  • Długoterminowy wynajem profesjonalistów wykonujących wolne zawody
  • Długoterminowy wynajem dla agentów handlowych
  • Długoterminowy wynajem dla osób prywatnych
  • Długoterminowy wynajem dla Neopatentatów